Champion OE016T10 - Alternatieve bougies
    Specificaties voor Champion OE016T10
  • Gap: 0.9 mm
  • Thread diameter: M14x1.25
  • Thread reach: 19 mm
  • Hex size: 16 mm
  • Terminal type: SAE
Zoek bougies
Vervangende bougies voor Champion OE016T10 op Amazon
Vervangende bougies voor Champion OE016T10 op Ebay
Toepassingen van Champion OE016T10
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
SUZUKI LIANA (ER) 1.6 1586 107 79 2005 1.6
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 1586 107 79 2006 1.6 VVT
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH) 1747 131 96 1996-1999 1.8 GT 16V (835EH)